עיסוי במרכז

המון בני אדם חושבים על קבלת טיפול עיסוי במרכז לשם הפינוק שבעניין. אך האם ידעתם כי העיסוי במרכז יעניק דחיפה אדירה לבריאות שלכם? הוא יכול להקל עליכם בבעיות נפשיות, כמו לדוגמה – למי שסובל מחרדות או מסטרס, והוא כמובן יכול להקל עליכם מכאבים פיסיים. אנו מבקשים, בכל לשון של בקשה, תקראו ברצף את המאמר שלפניכם למן ראשיתו ועד לתומו, ותגלו בעצמכם את כל הסגולות שטומן בחובו העיסוי במרכז.

במה מועיל עיסוי במרכז לגילאי הגיל השלישי?

נתחיל בעובדות. יודעי דבר מדווחים, כי עיסוי במרכז מוכח בתור טיפול מאוד אפקטיבי להפחתה של מתח בשרירים, סטרס וכאבים. ועוד המון יעילויות, מדובר אודות טיפול רב תכליתי, שאמון על הלך בתמיכה במערכת החיסונית ובעצבי הגוף, וכלה בהגברה של זרימת הדם לגפיים. חרף העובדה שהעיסוי במרכז נועד לטובת כל המינים וכל הגילאים, חוקרים גילו שהוא יותר אפקטיבי לגילאי הגיל השלישי. בין אם מדובר על שיפור שיווי המשקל והיציבה, ובין אם מדובר על התאוששות משבץ, השמיים הם הגבול.

איך תומכים בעיסוי במרכז?

נכון, אין כל עוררין על כך כי עיסוי במרכז מועיל, ומסייע בהגברה של השפעות חיוביות, נפשיות ופיסיות כאחת. אבל על מנת ליהנות מכל התמונה, טוב תעשו אם תשלבו את העיסוי במרכז עם טיפול כדוגמת – טאי צ'י. טיפול שכזה, ביחד עם עיסוי ומדיטציות עשוי לסייע לכם בהפחתה של השפעות שליליות ומתחים על הגוף שלכם.

מה תרוויחו מעיסוי במרכז?

למי שעדיים אינו יודע, עיסוי במרכז עשוי להגביר את זרימת הדם שלכם לגפיים, מה שמעולה לבני אדם בגיל הזהב. זרימת דם מיטבית עשויה להיות קשה ככל שמזדקנים, וקבלת העיסוי במרכז ממש מסייעת לזרימת הדם לגפיים. בנוסף לכך, העיסוי במרכז ישפר את יכולת ההליכה ואת שיווי המשקל שלכם. הדאגה של מבוגרים רבים באה לידי ביטוי מהחשש ליפול פתאום, וזאת משום שהעצמות בגילאים מבוגרים בעלות נטייה להיחלש. בשל היכולת של העיסוי במרכז, כאמור לעיל, להגביר את זרימת הדם לגפיים, הוא מסייע לשפר את הפרופריוספציה, או לחלופין את תחושת המיקום באופן יחסי של חלקי הגוף, ובאופן הזה משתפר שיווי המשקל שלכם, מה שבהכרח יפחית את הסיכונים שלכם ליפול.