נערות ליווי ופוקר

נערות ליווי ופוקר

פעם בשבוע נפגשנו כמה בחורים למשחק פוקר בתוך דירות דיסקרטיות בהרצליה פיתוח. די הסתרנו מהנשים שלנו את ערב ההימורים שלנו במשחקי קלפים, כי הן ממש לא אהבו את הרעיון של מפגש הימורים מכל סוג שהוא. היינו חבורה מאד מגובשת עוד מימי הצבא כששירתנו יחד בקרבי, ושמרנו מאז על אחוות לוחמים בטוב וברע. בכל זאת, עברנו כמה וכמה דברים שאיחדו אותנו בצבא, ממש כמו נערות ליווי.

פעם אחת החלטנו ללכת רחוק יותר במשחק פוקר, והזמנו אלינו שתי בנות שמצאו בפורטל סקס אדיר ממכון שמספק שירותי ליווי לדירה דיסקרטית בה היינו, כשאנחנו כבר אחרי כמה בקבוקי בירה, די משוחררים וחרמנים.

מהר מאד התלהטו הרוחות, ומצאנו את עצמנו בתחתונים בלבד, כשהזין של כל אחד מאיתנו עומד כמו תורן. היינו חייבים לשחרר לחץ. שניים מאיתנו התחרמנו עם אחת הנערות, על שולחן הפוקר, כשמסביב קלפים וזיטונים.

היא הייתה מקצועית מאד, אוחזת בידה האחת את הזין הגדול של אוהד ומכניסה אותו לפיה למציצה עמוקה מאד, ובידה השנייה מכוונת את הזין של איתי לתוך הכוס הצר והחם שלה. איתי ואוהד חפנו את שדיה הזקורים ביחד, כשהם גונחים ונאנקים מהנאה ועונג. היא עשתה בהם שמות, היא הביאה אותם למצב של חרמנות, כאילו הם שכבו עם בחורה בפעם הראשונה בחיים שלהם.

הם התחלפו ביניהם, אוהד נשכב על גבו כשהיא רוכבת עליו ואיתי בא אליה מאחורה והכניס את הזין שלו לתחת המוצק שלה. הם זיינו אותה כמו מטורפים אחד אחרי השני, כשאחד נכנס לה בתחת והשני יוצא לה מהכוס. יחד עם זאת השניים הנותרים בינינו עשינו את נערת הליווי השנייה על הספה בסלון.

היא הייתה שעונה על משענת הספה בתנוחת דוגי, ואני ושוקי טחנו לה את הפה, התחת והנרתיק שלה בכל התנוחות שרק עלו בראשינו. כמה שהיא הייתה קטנת ממדים, הכוס שלה ידע טוב מאד להכיל את שנינו ביחד. לאיזה גודל הוא נפתח, אתם לא מבינים, ממש כמו אצל נערות ליווי צפון.

בחיים לא זיינו ככה כמו שזיינו באותו ערב. שני גברים שמכניסים את הזין שלהם ביחד לאותו חור, הייתה פנטזיה שהיא הגשימה.

את אותו משחק פוקר אף אחד מאיתנו לא ישכח.