דירות דיסקרטיות – סיפור אמיתי

דירות דיסקרטיות - סיפור אמיתי

אחותי התחתנה בניגוד לרצונה עם מישהו שגדול ממנה בחמש עשרה שנים. ככה זה במשפחות מסוימות עם מנטליות מטומטמת, שבהן המלה של אבא קובעת, ולאף אחד אין זכות דיבור בכלל, למרות שלאחותי בכלל היה חבר אחר.  ככה אבא החליט וזה מה שיהיה. סתימות ואטימות!

בעלה של אחותי היה רחוק מלהיות מושלם, הוא היה נמוך ממנה בכמעט ראש, מכוער כמו ינשוף ורע. מה שגרם לאבא שלנו לחתן את אחותי עם אותו אידיוט היה שיקול כלכלי נטו. החתן היה בעל מפעל, ומעבר לזה לא היה בו שום דבר טוב ומושך.

יומיים לאחר חתונתה, הופיעה אחותי בבית הוריי, כשהיא חבולה בעינה הימנית. ילדה בת 18, שעוד לא התחילה לחיות את החיים, ומקבלת מכות מבעלה. אימא לא הפסיקה לתלוש לעצמה את השערות מלחץ.

החבר של אחותי לא ידע את נפשו מרוב צער, הוא הסתובב ברחובות אבל וחפוי ראש. עד שיום אחד תפסתי אותו לשיחה בבית קפה מחוץ לשכונה, ושם זרקתי לו רעיון שאם הוא רוצה להציל את עצמו ואת אחותי עליו לעשות מעשה ולהיפגש אתה באיזו דירה דיסקרטית, כמו שמקבלות נערות ליווי בצפון כדי לממש את אהבתם.

הוא היה בהלם, ולא הבין מה אני מנסה לעשות, ולמה אני מנסה לגרום.

סיפרתי לחבר של אחותי, שבעלה של אחותי חולה בסרטן מתקדם, וזה רק עניין של זמן עד שהוא יתפגר, ואם הוא רוצה שאחותי תחזיק מעמד עד שהוא ימות, ואז הם יוכלו להיות ביחד בגלוי, הדרך היחידה שלהם להיפגש ולשכב היא בכל דירה דיסקרטית שיש.

הם התחילו להיפגש אחת לשבוע, כל פעם בדירה דיסקרטית אחרת,  כאשר אחרי כל מפגש כזה אחותי משתפת אותי בכל  הפרטים העסיסיים של הזיונים שלהם. באחד המפגשים היא נכנסה להריון, לא נראתה מוטרדת וזאת מכיוון שבמקביל גם שכבה עם בעלה, שלא יחשוד.

חמישה חודשים אחרי החתונה אחותי התאלמנה מבעלה, כשהיא בהריון בחודש שלישי. שנה לאחר שנפטר בעלה, אחותי ובחיר ליבה התחתנו, כשתינוקם המשותף ישן לו בנחת בעגלה, פרי אהבתם האסורה. חוץ ממני ומהם אף אחד לא יגע מה היה, וגם אף אחד לעולם לא יידע.

בסופו של דבר הגענו למסקנה שהרבה פעמים דירות דיסקרטיות זה לא דבר רע בכלל.