דירות דיסקרטיות וסבא אליעזר

דירות דיסקרטיות וסבא אליעזר

אלעזר הוא גבר חרמן, בשנות השישים לחייו, נשוי כמעט ארבעים שנה לאשתו, והוא מזמן הספיק לשכוח את הפעם האחרונה שבה הוא שכב עם אשתו. לפי דעתו, זה היה לפני עשרים שנה, כשהם עשו את הילד הקטן שלהם.

מחוסר סיפוק מיני בבית, אלעזר התחיל לחפש סקס מחוץ לבית והגיע לאחת מן דירות דיסקרטיות. כל פעם שעומד לו וגוברים עליו החשקים, הוא "יוצא לסידורים" לכמה שעות והולך לאחת הדירות הדיסקרטיות שהוא מכיר, וחוזר הביתה לאחר כמה שעות.

יש לו נערת ליווי אחת מועדפת שהוא מאד אוהב ללכת אליה, בחורה צעירה באמצע שנות העשרים לחייה, שיכולה להיות הנכדה שלו בגיל. זה לא מפריע לו, להיפך, היא נותנת לו להרגיש שוב צעיר שעוד כוחו במותניו. הוא מוצא אותה מעניינת וחמודה, ובחושניות שלה היא מעבירה אותו על דעתו. הוא גומר בפעם הראשונה עוד לפני שהוא נוגע בה…

אלעזר מקפיד לקחת כדור ויאגרה לפני שהוא מגיע אליה. הוא רוצה להנות מסקס איתה כמה שיותר, והדמיון שלו עובד שעות נוספות. מיטל תמיד עושה מה שהוא רוצה, זיון במקלחת, מאחורה, מקדימה, מציצות, משחקת לו בביצים ועוד.

היום הוא הגיע עם שקית תותים וקצפת. כשנכנס אליה, לאחר שיחת טלפון לוודא שהיא פנויה בשבילו, היא חיכתה לו בחדר השינה עם מגבת לגופה אחרי מקלחת. מסביב דלקו נרות ריחניים, אשר מילאו את הדירה בניחוח משכר.

תוך דקה הוא היה בתוכה כמו שהיה פעם אצל נערת ליווי בירושלים , מזיין אותה חזק ומהר, כאילו הייתה זאת הפעם הראשונה של המפגש ביניהם. לאחר כמה דקות התאוששות, היא מפזרת עליו קצפת ותותים ומתחילה ללקק את גופו מלמטה למעלה, כשהיא עוצרת בלשונה ושפתיה על הביצים שלו ועל הזין הזקור שלו, מכניסה אותו לפיה ומוצצת אותו בחוזקה בהנאה. אלעזר מרגיש בעננים, הופך אותה על גבה ונכנס אליה בפעם אחת. יש לו זין עבה וגדול, ומיטל מרגישה כאילו הוא עוד שנייה מגיע לה לרחם. היא צועקת בהנאה, כורכת סביבו את רגליה ומרימה את אגנה אליו. מוטרף הוא מגביר את הקצב וממשיך כמו מטורף עד שהוא גומר לה בתוכה.